2018 Vuelta a España’nın başlangıcında dört şampiyon – KESKIN WHEELS

2018 Vuelta a España’nın başlangıcında dört şampiyon

The 5 Biggest Well-being zentrum center couk Insurance plans Agencies Through Florida
Juni 23, 2020
SHAH http://bestflightsimulatorgames.com/ Related Articles
Juni 23, 2020

2018 Vuelta a España’nın başlangıcında dört şampiyon

Valbuena’nın Haziran 2017’ye kadar Olympique ile sözleşmesi var ve fiyatı, Barça’nın Thiago için gireceğinden daha az, yaklaşık 15 milyon olabilir. Tito Vilanova, ‚Le petit veló’nun performansının yoğunluğuna değer veriyor ve saldırgan (en tanınmış) ve savunmacı (topların kurtarılması) olarak ikili rolünde takım için daha yararlı olabileceğini düşünüyor.

Şimdilik sadece futbolcu çevresiyle ilk temas oldu. Bu arada Valbuena, takımına odaklanmış durumda, ancak şimdiden ‚Thiago davasına‘ ve bu nedenle FC Barcelona’ya bakıyor.

Pedro Delgado, 1988 Fransa Turu’nu kazanmasına yardımcı olan Reynolds ekibindeki meslektaşları neredeyse tümünün eşlik ettiği Uluslararası Bisiklet Turu Yürüyüşü’nün Gümüş Jübile’sini kutladı ve bu yıllardır yaklaşık 2.500 katılımcıyla kolaylıkla hareket etti. Bu baskı için 17 farklı ülkeden gelenler.

Yürüyüş, Segovia ve Madrid illerini 163 kilometre geçerek ve Navacerrada, La Morcuera, Canencia ve Navafría limanlarına tırmanan katılımcılar ile rotasında birkaç varyasyon kaydetti.

Miguel Indurain, Ángel Arroyo, Laudelino ‚Lale‘ Cubino, Julián Gorospe veya Díaz Zabala kardeşlerin boy koşucuları, kayda değer olaylar olmadan devam eden teste katıldı. Murcian bisikletçi Rosendo Márquez başlangıçtan dört saat yirmi bir dakika sonra bitiş çizgisini geçen ilk koşucu oldu ve José Pardo, Miguel Ángel Andrés, Carlos Pacios, Dani Torres ve Antonio Martín ile altı koşucudan oluşan bir gruba liderlik etti. hemen hemen aynı anda geldi.

Yürüyüşü tamamlayan ilk kadın, rotayı takip etmek için beş saatten biraz daha az zaman harcayan Amaia Urkidi Urriolauzokoa oldu. Pedro Delgado Mart ayının tamamını Miguel Indurain ile gerçekleştirdi ve Navarrese bisikletçisinin yaptığı gibi dört saat kırk dakikaya yakın bir süre ile 68. pozisyona geldi. 

Üçlü yol dünya şampiyonu ve kısa süre önce Tour de France yeşil mayasının galibi Slovak Peter Sagan (Bora), formda olmasa da „iyi yapıp bir etap kazanmaya“ çalışacağını söyledi.

EFE Ajansı

2015’in sonlarında, yarış motosikletiyle kaza geçirdikten sonra emekli olan dördüncü katılımında, Slovak sporcu gökkuşağı formasını en iyi formundan çok uzakta giyecek.

„Buraya kısa bir dinlenme döneminden ve kısa, iddiasız bir eğitim aşamasından sonra geliyorum. Hâlâ kendimi% 100 hissetmiyorum, ama daha iyi hissediyorum. Her gün motosiklette nasıl hissettiğimi görmemiz gerekecek.“

Dünya Şampiyonu formasını Innsbruck’ta savunmaya çalışacak olan Sagan, Vuelta’daki en iyi seviyesini tekrar kazanmaya çalışacak, böylece günler geçtikçe formunu düzeltme fırsatı bulacak.

„Burada olmak da güzel çünkü yanımda fizyoterapist var. Pek çok tedavi yapabilirim ve günler geçtikçe daha iyi olacağımı düşünüyorum. Umarım budur. Vuelta yapmak çok önemlidir. Sadece evde antrenman yapmaktansa rekabet etmek daha iyidir „. Ancak son turda 3 etap galip gelenin hırsı, fırsat buldukça kollarını kaldırmaktır.

„İyi bir şeyler yapmaya çalışmak için buradayım, ama göreceğiz. Elbette, bir aşama kazanmak her zaman iyidir ve bunu deneyeceğim.“ Sagan, 2011 yılında 3 etap galibiyetiyle Vuelta’da çıkış yaptı ve ardından 2014 ve 2015 sürümlerinde emekli oldu.

Nibali: „Safların lideri Ion Izagirre, her gün toparlanmaya çalışacağım“

Quintana ve Valverde hevesle Vuelta’ya varır

„La Vuelta ile ilgili çok güzel anılarım var ve ayrıca kötü hatıralarım var. Ama burada, her şeyin daha rahat olduğu İspanya’da olmak her zaman olumlu.“ „İlk katılımım güzel anıları geri getiriyor. Profesyonel olarak ikinci yılımdı ve Madrid’deki son tur da dahil olmak üzere ilk etaplarımı harika bir turda kazandım. Benim için çok güzel bir turdu. Bir yıl daha virüs geçirdim. ve çok acı çektim, 10 gün sonra emekli oldum. 2015’te de bir etap kazandım ve sonra kötü bir kaza geçirdim. „

Takım Medellín’den Ekvadorlu Jonathan Caicedo, yerel Juan Pablo Suárez’e (EPM-Scott) karşı 41 saniye ve takım arkadaşı Kolombiyalı-İspanyol Óscar Sevilla ile 59 saniye avantaj sağlayarak bu Pazar Vuelta a Colombia’nın 68. baskısının şampiyonu oldu. .

Caicedo sarı gömleği on gün boyunca sakladı ve 2009’da Venezuelalı José Rujano, 1952’de Fransız José Beyaert ve 1957’de İspanyol José Gómez del Moral (1957) tarafından da kazanılan bisiklet yarışını kazanan ilk Ekvadorlu ve beşinci yabancı oldu. ) ve Óscar Sevilla (2013, 2014 ve 2015).

25 yıl önce Tulcán’da (Ekvador) doğan şampiyon, dördüncü etapta Manizales ile Ibagué arasında 174,9 kilometreden fazla oynadığında sınava çok erken girme niyetini gösterdi ve zorlu bir fraksiyonda üçüncü bitirerek lider oldu. deniz seviyesinden 3,265 metre yükseklikte bir tepe olan Alto de la Línea’ya tırmandılar.

2.070 kilometrelik yarış, Caicedo için „zafer yürüyüşü“ anlamına gelen ve Juan Sebastián Molano’yu Vuelta a Colombia’daki üçüncü galibiyetiyle son etapta sprint’e üstünlük sağlayan Medellín’de 100 kilometrelik bir pistle kapadı.

Beş etap kazanan Medellín Takımı takım unvanını alırken, Juan Pablo Suárez (EPM-Scott) genel puan sıralamasında birinci oldu.

Son aşamanın sınıflandırılması:

.1. Juan Sebastián Molano (Manzana Postobón) 1h57: 03

.2. Cristihan Talero (GW-Shimano) m.t.

.3. Steven Cuesta (Deprisa-HYF) m.t.

.4. Johan Colón (Coldeportes-Zenú) m.t.

.5. Jaime Castañeda (Ag Ant-Ind) m.t.

Genel sıralama:

.1. Jonathan Caicedo (Medellín Takımı) 49s59: 48

.2. Juan Pablo Suárez (EPM-Scott) 41 yaşında

.3. Óscar Sevilla (Medellín Takımı) 59’a

.4. Álex Cano (Coldeportes-Zenú) 2:34

Pedro Delgado yürüyüşü, tarihi Reynolds’un 25. yılını kutluyor

2018 Vuelta a España’nın başlangıcında dört şampiyon

.5. Sergio Higuita (Manzana Postobón) 2:54

Tarihte yedi biniciden biri olan ve büyük üçlünün galibi olan İtalyan Vincenzo Nibali (Bahreyn), Tour de France’da ürettiği son omurga kırığı ameliyatından kurtulma fikriyle Vuelta’ya geldi ve bunu açıkladı. Şeritleri İspanyol ortağı Ion Izagirre’a devredecek.

EFE Ajansı

„Kendimi daha iyi hissediyorum ama hazırlık konusunda yetersizim, 20 gün ve sadece bir hafta iyi seviyede antrenman yaptım. Geçen haftaya kadar ağrım vardı. Tur ve operasyondan sonraki ilk yarışım ve nasıl olduğumu bilmiyorum. Bunu günler geçtikçe görmek zorunda kalacağımı hissedeceğim, „dedi Nibali Malaga’da düzenlenen basın toplantısında.

2010 Turu’nun galibi „Messina Köpekbalığı“ bu kez takımın kaptanı olmayacak ve iyileşmeye ve Innsbruck Dünya Kupası’na https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ hazırlanmaya odaklanacak.

Quintana ve Valverde hevesle Vuelta’ya varır

Mikel Landa İspanya Turu’ndan istifa etti

„Takım kaptanı Ion Izagirre ve ben iyi bir yarış yapmaya çalışacağım. Parkur güzel, dağcılar için çok uygun, zorlu ama zorlu etaplar geldiğinde nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. “ Favorilerle ilgili olarak, rakiplerini takip etmediğini, ancak „Nairo Quintana ve Fransız Pinot“ un büyük adaylar arasında olduğuna inandığını belirtti.

Lanet hemeroteca! Cristobal Soria’nın dün ‚El Chiringuito’nun yayını sırasında verdiği zasca’dan sonra Tomás Roncero böyle düşünebilir. Chelsea, finalde Arsenal’i açıkça mağlup ettikten sonra dün Avrupa Ligi’ni kazandı ve Hazard, diğer takım arkadaşlarının üzerinde parladı. Bu nedenle, dünkü programın büyük bir kısmı Belçikalı’nın niteliklerini analiz etmeye ve Real Madrid’e katkıda bulunabileceği her şeyi aydınlatmaya odaklanmıştı. Unutulmamalıdır ki, resmi bir şey olmamasına rağmen, Hazard’ın beyaz takım tarafından imzalanması neredeyse bir gerçek.

Juan Linares (@ jlinares91)

Bu tartışmanın altında gecenin yıldız anı geldi. Roncero, Belçikalı’nın kalitesini ve oyuncunun bu sezon çok acı çeken bir Real Madrid’e ‚hayat‘ vermesi için ne kadar gerekli olduğunu savunuyordu. Cristobal Soria ona bir sürpriz hazırlamıştı, Endülüslü gazeteciden Twitter’da Isco ve Asensio’nun Belçikalı’dan daha iyi oyuncular olduğu için Hazard’ı imzalamaya gerek olmadığını belirttiği bir mesajı kurtardı.

GÖZ! # TomásRoncero TEHLİKE HAKKINDA BİR YIL ÖNCE GİRİŞİ AÇIKLADI: „Isco ve Asensio bu yıl UYKUYOR“. Pic.twitter.com/D2rtY31Unz

– El Chiringuito TV (@elchiringuitotv) 29 Mayıs 2019

Es können keine Kommentare abgegeben werden.