Mistrzostwa Europy U – KESKIN WHEELS
Sistem Benefit Extra Di Agen Modern casino The Journaling Ladefogedbering5 Blog website 104
Januar 15, 2021
Ligandrol (LGD 4033) Time period, Piece Outcomes, And additionally Dosage
Januar 15, 2021

Mistrzostwa Europy U

Liderująca w grupie D Irlandia dopisała we wrześniu do swojego dorobku jeden punkt, remisując 1:1 ze Szwajcarią. Punkty niespodziewanie stracili Duńczycy, tylko dzieląc się punktami z Gruzją (1:1). Mieszane uczucia po ostatnich meczach ma z pewnością Chorwacja. Wicemistrzowie Świata najpierw wysoko pokonali Słowację (4:0), a później sensacyjnie stracili punkty na wyjeździe do Azerbejdżanu (1:1). Słowacy wysoką porażkę odbili sobie w starciu z Węgrami, pokonując ich 2:1. “Madziarzy” z kolei w bardzo ciekawym spotkaniu okazali się lepsi od reprezentacji Walii (1:0). To oczywiście “polska” grupa.


tabela mistrzostw europy

Białoruś i Litwa (0 punktów) raczej nie mają już na co liczyć. Dość niespodziewanym liderem grupy D jest póki co Irlandia (eleven punktów). Dwa punkty mniej zgromadziła Dania, a trzecią pozycję z dorobkiem eight punktów okupuje Szwajcaria. “Helweci” mają jednak rozegrane jedno spotkanie mniej. Do walki o awans raczej nie włączy się Gruzja . Stawkę zamyka Gibraltar, który przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Tu rywalizacja jest wyjątkowo wyrównana.

Mężczyzna Potrącony Przez Tramwaj Na Ul Hallera. Mpk Wprowadziło Objazdy

W tej grupie walka o awans do Euro wygląda niezwykle ciekawie. Liderująca Turcja wygrała ostatnio dwa spotkania z “outsiderami” – Andorą (1:zero) i Mołdawią (four:0) Za niespodziankę można z pewnością uznać porażkę Islandii z Albańczykami (2:4). Jak na tym etapie zmagań przedstawiają się dokładne tabele grup? Przedstawiamy poniżej. W tej grupie bezwzględnym liderem jest reprezentacja Anglii, choć jako jedyna ze stawki ma rozegrane tylko cztery mecze. Wszystkie z nich jednak wygrała i z dorobkiem 12 punktów jest na czele.

Niespodziewanym liderem jest bowiem reprezentacja Ukrainy, która w swoim jedynym wrześniowym spotkaniu pokonała three:0 Litwę. Eliminacje do Mistrzostw Europy nieco gorzej idą Portugalii. Cristiano Ronaldo i spółka zaliczyli lekki falstart, remisując dwa pierwsze mecze, ale ostatnio ich forma zwyżkuje.

Iluzoryczne szanse na włączenie się do walki o Euro ciągle posiada Luksemburg . Stawkę zamyka Litwa z zaledwie jednym oczkiem. Na czele grupy C dwie drużyny z dorobkiem 12 punktów – Niemcy i Irlandia Północna. Trzy oczka mniej mają natomiast Holendrzy, jednak muszą jeszcze rozegrać jeden zaległy mecz.

Tabela Euro 2012

“Oranje” dobrą dyspozycję potwierdzili też w spotkaniu z Estonią, wygrywając four:0. Trzy punkty do swojego dorobku dopisała też Irlandia Północna. Nasz rywal z Euro 2016 skromnie ograł Białoruś (1:zero). Eliminacje do Mistrzostw Europy – mecze grupy D

Jeszcze lepiej spisała się Belgia, dwukrotnie zwyciężając po four:0. Najpierw ze Szkocją, później z San Marino. Więcej problemów mieli Włosi, ale ostatecznie oni też zdobyli komplet punktów. Przyczyniły się do tego zwycięstwa z Armenią (3:1) i Finlandią (2:1). Prawdziwy koncert dała reprezentacja Anglii. “Lwy Albionu” najpierw pokonały 4:0 Bułgarię, a kilka dni później po szalonym meczu zdobyły trzy punkty w starciu z Kosowem (5:3). Niezwykle ciekawie wygląda rywalizacja w grupie B.

O wynikach Biało-Czerwonych już wspominaliśmy. Jak spisali się natomiast nasi grupowi rywale? Słowenia po pokonaniu Polski wygrała też starcie z Izraelem (three:2). Austriacy oprócz punktu wywiezionego z Warszawy, zdobyli też trzy w rywalizacji z Łotwą (6:0 https://efaesports.pl/). Za niespodziankę można z pewnością uznać domowy remis Izraela z Macedonią Północną (1:1). Eliminacje do Mistrzostw Europy – mecze grupy H

Najpierw wygrali z Serbią (4:2), a następnie Litwą (5:1). Serbowie nie sprostali co prawda wspomnianym Portugalczykom, ale na pocieszenie zdobyli trzy punkty w starciu z Luksemburgiem (three:1). Kilka dni wcześniej Niemcy ulegli jednak Holandii (2:4).

Za plecami Anglików czają się Czechy z dorobkiem 9 punktów, na które składają się trzy zwycięstwa i dwie porażki. Szansę na awans wciąż ma trzecie w tej chwili Kosowo (eight punktów). Czarnogóra i Bułgaria eliminacje mogą spisać na straty. Niekwestionowanym liderem grupy B jest Ukraina (13 punktów). Na drugiej pozycji czają się Portugalczycy z dorobkiem eight oczek, jednak mają oni rozegrany mecz mniej. Nadzieje na awans mają też z pewnością Serbowie, którzy na tym etapie tracą do Portugalii tylko jeden punkt.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.