Mistrzostwa Europy U – KESKIN WHEELS
Garantie für Seriosität, schnelle Auszahlungen und progressive Jackpots
Januar 15, 2021
Jackpots in Flash Casino
Januar 16, 2021

Mistrzostwa Europy U

Liderująca w grupie D Irlandia dopisała we wrześniu do swojego dorobku jeden punkt, remisując 1:1 ze Szwajcarią. Punkty niespodziewanie stracili Duńczycy, tylko dzieląc się punktami z Gruzją (1:1). Mieszane uczucia po ostatnich meczach ma z pewnością Chorwacja. Wicemistrzowie Świata najpierw wysoko pokonali Słowację (4:0), a później sensacyjnie stracili punkty na wyjeździe do Azerbejdżanu (1:1). Słowacy wysoką porażkę odbili sobie w starciu z Węgrami, pokonując ich 2:1. “Madziarzy” z kolei w bardzo ciekawym spotkaniu okazali się lepsi od reprezentacji Walii (1:0). To oczywiście “polska” grupa.


tabela mistrzostw europy

Białoruś i Litwa (0 punktów) raczej nie mają już na co liczyć. Dość niespodziewanym liderem grupy D jest póki co Irlandia (eleven punktów). Dwa punkty mniej zgromadziła Dania, a trzecią pozycję z dorobkiem eight punktów okupuje Szwajcaria. “Helweci” mają jednak rozegrane jedno spotkanie mniej. Do walki o awans raczej nie włączy się Gruzja . Stawkę zamyka Gibraltar, który przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Tu rywalizacja jest wyjątkowo wyrównana.

Mężczyzna Potrącony Przez Tramwaj Na Ul Hallera. Mpk Wprowadziło Objazdy

W tej grupie walka o awans do Euro wygląda niezwykle ciekawie. Liderująca Turcja wygrała ostatnio dwa spotkania z “outsiderami” – Andorą (1:zero) i Mołdawią (four:0) Za niespodziankę można z pewnością uznać porażkę Islandii z Albańczykami (2:4). Jak na tym etapie zmagań przedstawiają się dokładne tabele grup? Przedstawiamy poniżej. W tej grupie bezwzględnym liderem jest reprezentacja Anglii, choć jako jedyna ze stawki ma rozegrane tylko cztery mecze. Wszystkie z nich jednak wygrała i z dorobkiem 12 punktów jest na czele.

Niespodziewanym liderem jest bowiem reprezentacja Ukrainy, która w swoim jedynym wrześniowym spotkaniu pokonała three:0 Litwę. Eliminacje do Mistrzostw Europy nieco gorzej idą Portugalii. Cristiano Ronaldo i spółka zaliczyli lekki falstart, remisując dwa pierwsze mecze, ale ostatnio ich forma zwyżkuje.

Iluzoryczne szanse na włączenie się do walki o Euro ciągle posiada Luksemburg . Stawkę zamyka Litwa z zaledwie jednym oczkiem. Na czele grupy C dwie drużyny z dorobkiem 12 punktów – Niemcy i Irlandia Północna. Trzy oczka mniej mają natomiast Holendrzy, jednak muszą jeszcze rozegrać jeden zaległy mecz.

Tabela Euro 2012

“Oranje” dobrą dyspozycję potwierdzili też w spotkaniu z Estonią, wygrywając four:0. Trzy punkty do swojego dorobku dopisała też Irlandia Północna. Nasz rywal z Euro 2016 skromnie ograł Białoruś (1:zero). Eliminacje do Mistrzostw Europy – mecze grupy D

Jeszcze lepiej spisała się Belgia, dwukrotnie zwyciężając po four:0. Najpierw ze Szkocją, później z San Marino. Więcej problemów mieli Włosi, ale ostatecznie oni też zdobyli komplet punktów. Przyczyniły się do tego zwycięstwa z Armenią (3:1) i Finlandią (2:1). Prawdziwy koncert dała reprezentacja Anglii. “Lwy Albionu” najpierw pokonały 4:0 Bułgarię, a kilka dni później po szalonym meczu zdobyły trzy punkty w starciu z Kosowem (5:3). Niezwykle ciekawie wygląda rywalizacja w grupie B.

O wynikach Biało-Czerwonych już wspominaliśmy. Jak spisali się natomiast nasi grupowi rywale? Słowenia po pokonaniu Polski wygrała też starcie z Izraelem (three:2). Austriacy oprócz punktu wywiezionego z Warszawy, zdobyli też trzy w rywalizacji z Łotwą (6:0 https://efaesports.pl/). Za niespodziankę można z pewnością uznać domowy remis Izraela z Macedonią Północną (1:1). Eliminacje do Mistrzostw Europy – mecze grupy H

Najpierw wygrali z Serbią (4:2), a następnie Litwą (5:1). Serbowie nie sprostali co prawda wspomnianym Portugalczykom, ale na pocieszenie zdobyli trzy punkty w starciu z Luksemburgiem (three:1). Kilka dni wcześniej Niemcy ulegli jednak Holandii (2:4).

Za plecami Anglików czają się Czechy z dorobkiem 9 punktów, na które składają się trzy zwycięstwa i dwie porażki. Szansę na awans wciąż ma trzecie w tej chwili Kosowo (eight punktów). Czarnogóra i Bułgaria eliminacje mogą spisać na straty. Niekwestionowanym liderem grupy B jest Ukraina (13 punktów). Na drugiej pozycji czają się Portugalczycy z dorobkiem eight oczek, jednak mają oni rozegrany mecz mniej. Nadzieje na awans mają też z pewnością Serbowie, którzy na tym etapie tracą do Portugalii tylko jeden punkt.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.